Studio Interier

Dveře PORTA DOORS – široká nabídka dekorů

Taková nabídka vás překvapí. Více než 30 modelovými řadami s dalšími desítkami variant dekorů a provedení se představují dveře Porta DOORS. Obsahují všechny druhy dveří podle účelu, tedy vstupní venkovní, vstupní vnitřní, interiérové dveře a speciální dveře, například bezpečností či protipožární. Podle charakteru zavěšení jsou dveře Porta DOORS otočné, skládací a také posuvné dveře. Vyberte si vhodný typ i dekor, naše nabídka vás určitě uspokojí.

Výhoda posuvných dveří

Dveře Porta DOORS jsou zajímavé tím, že přicházejí vždy s novým trendem a snaží se nabídnout co nejvíce variant. Znáte dveře otočné, ale projektanti stále více využívají výhod posuvných dveří. Šetří totiž místo a působí v interiéru zajímavě, například jako dvoukřídlé posuvné dveře. Dnes je oblíbený trend mít možnost měnit prostor bytu tím, že dokořán otevřeme posuvné dveře. Ideální technologií pro posuvné dveře Porta DOORS je stavební pouzdro. Umožňuje, aby se dveře zasouvaly do stěny a nebyly vidět.

Přírodní dýhy i syntetické materiály

Dveře Porta DOORS uspokojí i velmi náročné zákazníky díky množství zajímavých dekorů. Například syntetické povrchy ve dvou variantách jsou k dispozici u 18 modelových řad, přírodní dýhy najdete u 12 modelových řad. Dekory jsou pro otočné i posuvné dveře. Mezi přírodními dýhami jsou oblíbené například různé odstíny dubu, ořechui exotické dřeviny. Prodveře Porta DOORS jsou nové syntetické povrchy Porta Synchro 3D a Porta Perfect 3D, které věrně imitují nejen odstíny, ale i strukturu dřeva.

V showroomu uvidíte dveře PORTA DOORS i stavební pouzdra

Výrobce dveří Porta DOORS patří k největším dodavatelům dveří a zárubní ve střední Evropě, každý měsíc vyrobí na 100 tisíc dveří. Firma Studio Interiér Janíček s výrobcem spolupracuje a dveře Porta DOORS dodává a montuje. Druhy dveří a jejich dekory si můžete prohlédnout v Mladé Boleslavi, v největším showroomu dveří a zárubní v České republice. Na ploše 250 m² představujeme na 120 druhů dveří, modely stavebních pouzder i celoskleněnédveře.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz