Studio Interier

Ohlasy našich zákazníků

Dušan Pavlík, Kryry u Žatce :
Vážený pane Janíčku, rádi bychom Vám a Vašim zaměstnancům poděkovali za naprosto bezproblémovou objednávku, komunikaci a následnou montáž dveří. Paní Karbanová nám velmi pomohla s výběrem dveří a při objednávce byla vstřícná. Hned na začátku na nás udělala dojem, že ví, co vlastně nabízí - rozumí své práci. Montážníci, kteří u nás byli včera, měli také naprosto profesionální přístup. Oba byli zruční, a doladění některých změn, které vznikly až po objednávce a musím opět vyjádřit jen poděkování a překvapení z přístupu montážníků. Ještě jednou velmi děkujeme a kdyby bylo možné, někde zveřejnit zkušenosti s Vaší firmou, rádi to uděláme.

Tereza Svobodová, Turnov :
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému Vašemu týmu. Paní Karbanové za ochotu a pomoc při výběru vhodných dveří, panu Janíčkovi za vstřícnost a šikovným montážníkům za kvalitně odvedenou montáž a profesionální přístup. Jsem velmi spokojená. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Květa Borovcová:
Dobrý den, včera nám přivezli a namontovali objednané dveře. Chtěla bych všem moc poděkovat, dveře se mi moc líbí, poradila a pomohla jste nám vybrat opravdu moc pěkně a byla jsem velice spokojená s montáží. Pánové byli velice šikovní a velice pracovití, chci je moc moc moc pochválit a ještě jednou Vám a všem, kdo na naší zakázce pracovali poděkovat. Vchodové dveře se dokonce moc líbí naší paní sousedce, že si hned řekla o kontakt, tak doufám, že můžete očekávat další spokojenou zákaznici :-)
Ještě jednou děkuji, přeji moc hezký den a mnoho dalších úspěšných zakázek.

Halešová:
Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za dodávku, montáž a doporučení při výběru dveří. Jsme moc spokojení.

Radomíra Sedláčková:
Ráda bych chtěla poděkovat za velmi kvalitní servis vaší firmy a osobní přístup. S interiérovými dveřmi jsem moc spokojená.

Marie a Martin Kubáčovi:
Rádi bychom Vám a Vašim kolegům poděkovali za bezvadně odvedenou práci!

Z.Mačniaková, M.Čopák:
Dobrý den, dnes u nás Vaši kolegové montovali dveře, které jsme si v prosinci objednávali a chtěli bychom jen napsat, že jsme s dveřmi a hlavně prací Vašich kolegů moc spokojeni.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz