Studio Interier

Skryté zárubně – čistý styl rovných stěn

Splňte si sen o dokonale rovných stěnách, které neruší vystouplé zárubně či dveře, jež jsou v samostatném výklenku. Mít dveře ve stejné rovině se stěnou působí velmi čistě a celistvě. Umožní vám to skryté zárubně. Celou stěnu, kde jsou dveře s těmito zárubněmi, můžete opatřit stejným nátěrem a prostor se bude zdát větší. Nebo naopak dveře zvýrazníte jinou barvou a docílíte zajímavého kontrastu. Skryté zárubně vašemu bytu dodají švih a eleganci.

Hodí se pro zděné i sádrokartonové příčky

Jde o moderní technologii, která ukončila dlouholetou nadvládu starých kovových zárubní. Skryté zárubně se instalují přímo do stěny, překryjí se omítkou, takže se stěnou splynou. Hodí se pro zděné stěny i sádrokartonové příčky. Dveře mají závěsy a dají se uzamknout, ale tyto prvky jsou navenek skryté. Mezi stěnou a dveřmi je jen úzká spára. Pro skryté zárubně jsou vhodné jen bezpolodrážkové dveře se samostatnou izolací po obvodu dveří. Díky 3D pantům se dveře seřídí tak, aby znatelná spára byla stejně široká.

Dokonalý efekt zajistí bezobložkové stavební pouzdro

Skryté zárubně můžete mít i u posuvných dveří. Dosud bylo obvyklé, že dveřní otvor rámovala zárubeň neboli obložka. Pokud ale pro posuvné dveře využijete stavební pouzdro, okraj dveřního otvoru může být zcela jiný. K tomu slouží tzv. bezobložková zárubeň. Nabízíme několik typů, které jsou s obložkou ve stejné rovině se stěnou, dále s designovou obložkou, spíše jen estetickým rámem z hliníku a zcela bez obložky. Model ABSOLUTE LINE nevyžaduje žádné zakončení stěny. Stěny končí rovnou a jednoduchou linkou a pak už jsou jen posuvné dveře. Vyberte si z našich modelů.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz