Studio Interier

Posuvné systémy pro posuvné dveře

Posuvné dveře jsou zajímavým bytovým prvkem. Nezabírají žádné místo a lze je využít i pro celoskleněné stěny v moderních bytech, kancelářích, barech či restauracích. Pro posuvné dveře je nutné mít kvalitní posuvné systémy, aby bylo možné lehce, bez hluku a s co nejmenší námahou s dveřmi manipulovat. Posuvné systémy jsou skryté, ale některé typy se ukazují právě pro svůj atraktivní design. Prohlédněte si posuvné systémy, která dodává naše firma.

Posuvné dveřní systémy

  • TRIX Zero
  • TRIX One
  • TRIX Heavy
  • Rollo
  • Stavební pouzdra

Posuvné dveře mají brzdicí zarážky

Posuvné systémy, které umožňují posun dveří, mají vodicí a krycí lišty, jezdce, případně zarážky a brzdy, jež zpomalují pohyb dveří při razantním otevření. Posuvné systémy se montují na zeď nebo na strop, případně jsou samonosné. Základem je bezhlučný chod dveří, které se většinou zasouvají do stran podél stěn nebo přes sebe. Komfortním typem je systém, který při zatlačení na jedno křídlo vyvolá synchronní posun i druhého křídla.

Systém Rollo zaujme designovým provedením

Zvláštním typem posuvných systémů je stavební pouzdro. Skládá se z rámu, který částečně zaplňuje plechová kapsa, do níž se dveře zasouvají. Pouzdro se instaluje přímo do zdi a překryje se omítkou. Posuvné dveře pak mizí přímo ve stěně a nejsou vidět. Opačným příkladem posuvného systému je systém Rollo, jehož designové provedení dotváří styl pokoje. Vodicí tyč s kolečky a ocelovými lanky upevněná na zdi je v nerezovém provedení.

Skleněné dveře nebo celoskleněné stěny

Posuvný systém zajišťuje posun dřevěných i skleněných dveří. Na výběr jsou dveře SAPELI nebo dveře Porta DOORS. Jsou vhodné pro posuvné dveře jednokřídlé i dvoukřídlé. Celoskleněné dveře představují moderní styl bydlení. Lze také vytvářet celé skleněné stěny, v nichž jsou fixní a pohyblivé díly. Celoskleněné dveře mohou být otočné i posuvné. Výrazným designovým bytovým doplňkem je tzv. grafosklo s vlisovanými grafickým či strukturálními motivy.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz