Studio Interier

Nabídka stavebních pouzder JAP

Stavební pouzdro, které slouží jako „úkryt“ pro posuvné dveře, se vyrábí v několika modelových řadách. Může být s výraznou zárubní neboli dřevěnou obložkou, se zárubněmi v jedné rovině se stěnou nebo bez viditelných zárubní. To jsou tzv. bezobložková pouzdra. Stavební pouzdra pro dvoukřídlé dveře se liší i charakterem uložení. Posuvné dveře se mohou zasouvat do samostatné kapsy nebo do společné kapsy na jedné straně či uprostřed.

Modelová řada NORMA LINE

Představuje stavební pouzdra, která jsou určena pro jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře. Dveřní otvor má výraznou zárubeň, která je obložena dřevem. Pouzdra umožňují zasouvat jednokřídlé dveře na stranu, dvě křídla na opačné strany či jedním směrem paralelně za sebou. Existuje i dvojité pouzdro pro dvoje jednokřídlé dveře, které se zasouvají na opačnou stranu.

Modelová řada LATENTE LINE

Jejich hlavní charakteristikou je, že zárubně už nejsou tak výrazné jako u řady NORMA LINE, ale jsou v jedné rovině se stěnou. Tento typ stavebního pouzdra se vyrábí ve dvou variantách. Je buď určený pro jedny jednokřídlé dveře, které se zasouvají na jednu stranu, nebo pro dvě jednokřídlé dveře. Ty se zasouvají do samostatných pouzder na stranách, která jsou spojena jednou vodicí lištou.

Modelová řada EMOTIVE LINE

Jde o pouzdro, které je přechodem mezi obložkovým a bezobložkovým stavebním pouzdrem. Zárubeň je pouze naznačena hliníkovým rámem, který má estetickou funkci. Tato řada obsahuje dva modely – stavební pouzdro pro jedny jednokřídlé dveře a pro dvě dvoukřídlé dveře vedle sebe.

Modelová řada AKTIVE LINE

Hlavním rysem je chybějící zárubeň. Jde o ryze bezobložkové stavební pouzdro, to znamená, že stavební otvor končí čistou stěnou a posuvné dveře se vysouvají ze stěny. Kolem dveří není žádný rám. Řada má 2 varianty pouzdra – pro jedny jednokřídlé dveře a dvě dvoukřídlé dveře. U druhé varianty jsou dvě stavební pouzdra spojena společnou vodicí lištou.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz