Studio Interier

Dveře SAPELI – kvalita a nádherné dekory

Chcete mít opravdu velký výběr dveří pro byt či kancelář? Pak zvolte dveře SAPELI. Mají kvalitní konstrukci a různé druhy povrchů, které určují jejich styl. Většina nabízených modelů je vhodná jak pro otočné, tak i pro posuvné dveře do stavebních pouzder. Součástí dveří SAPELI je většinou zárubeň ve stejném odstínu. Pokud si chcete při rekonstrukci pořídit dveře SAPELI, ale máte klasickou kovovou zárubeň, máme technologii, která umožní zárubeň obložit ve stejném dekoru, v jakém jsou dveře.

Na výběr jsou přírodní dýhy, odolný laminát či barevné dekory

Dveře SAPELI mají mimořádně širokou nabídku modelů a dekorů. Musíte se rozhodnout, zda hledáte dveře vchodové, interiérové či se speciální úpravou, například bezpečnostní, protipožární či voděodolné dveře. Každá modelová řada má více dekorů, takže si určitě vyberete. Například u interiérových dveří můžete mít dveře SAPELI v přírodní dýze, v moderním laminátu s imitacemi dřeva či nastříkané barvami ze vzorníku RAL. Nejběžnější úpravou je barevná fólie, ale z katalogů si můžete vybrat luxusní kamenné dýhy nebo povrch ve vysokém lesku.

Prohlédněte si dveře SAPELI v největším českém showroomu

Současná výroba dveří SAPELI navazuje na dlouholetou tradici. Už od 19. století se v Polné vyráběly laťové dveře a vždy byly na špici ve výběru kvality a nových dekorů. SAPELI dnes patří mezi největší výrobce dveří a zárubní v České republice. Firma Studio Interiér Janíček spolupracuje s výrobcem dveří SAPELI od roku 1999 a během let vybudovala v Mladé Boleslavi showroom dveří a zárubní, který patří v České republice k největším. K vidění je tam více než 120 dveří a zárubní, všechny modely stavebních pouzder pro posuvné dveře, celoskleněné dveřea také na 150 druhů podlah.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz